EKOCentrum24.pl na facebook.com

Siłowniki do bram przesuwnych Nice ROX

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu siłownik do bram przesuwnych Nice ROX. Nowe pozycje w ofercie Nice powinny z powodzeniem zastąpić rodzinę siłowników Nice Robo, które zostały całkowicie wycofane z produkcji. Nowy siłownik dostępny jest w dwóch wersjach.

Nice ROX to idealne rozwiązanie do automatyzacji posesyjnych bram wjazdowych do 600 kg (Nice ROX600) oraz do 1000 kg (Nice ROX1000). Elektromechaniczny siłownik to praktyczny i bezpieczny wybór. Pod obudową każdy instalator znajdzie wbudowaną centralę sterującą wraz z wbudowanym radioodbiornikiem. Nice ROX to jeden z najbardziej odpornych na uszkodzenia modeli. Jedna z jego najważniejszych zalet to sprawdzona mechanika ze ślimacznicą z wysokowytrzymałego nylonu o własnościach samosmarownych, odpornego na chwilowe przeciążenia i miejscowy zanik filmu olejowego. W konstrukcji zastosowano niezwykle wygodny system wysprzęglający przy użyciu dedykowanego kluczyka. Nowa rodzina napędów oferuje prędkość przesuwu 0,18 m/s.

Nice ROX

Centrala sterująca ROA38/39 (zmodyfikowana centrala ROA37 – znana i ceniona przez instalatorów) zapewnia szereg najpotrzebniejszych funkcji (m.in. płynna regulacja siły oraz czasu pauzy) oraz umożliwia proste programowanie. Wszystkie wejścia i wyjścia na centrali są wyraźnie opisane, co ogranicza możliwość popełnienia błędu podłączeniowego. Czynności serwisowe są ułatwione ze względu na możliwość wymiany całej centrali sterującej jednym ruchem.

Zarówno Nice ROX600, jak i Nice ROX1000 dostępne są w zestawach z dwoma pilotami FLO2RE oraz zestawem fotokomórek BF.

0 komentarzy dotyczących Siłowniki do bram przesuwnych Nice ROX

Dodaj komentarz

Producenci
EKOCentrum24.pl - Twoje centrum ekologicznych rozwiązań!