EKOCentrum24.pl na facebook.com

Dahua

Dahua Technology to wiodący na świecie producent rozwiązań i systemów monitoringu wizyjnego CCTV z siedzibą główną w Hangzhou (Chiny), eksportująca swoje produkty do ponad 120 krajów na świecie, posiadająca ponad 800 punktów partnerskich w różnych krajach. Dahua od ponad dekady kładzie bardzo duży nacisk na badania i rozwój swoich produktów do monitoringu. Firma inwestuje corocznie ok. 10% przychodów w badania i rozwój, nad rozwojem produktów pracuje ponad 3000 specjalistów, posiada wiele patentów w zakresie kompleksowych systemów monitoringu wizyjnego, dzięki czemu produkty Dahua z dnia na dzień stają się co raz lepsze. Zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie Dahua charakteryzują się budową modułową pozwalającą na elastyczność w konfiguracji nawet najbardziej złożonych systemów monitoringu, możliwość rozbudowy działających systemów i dostosowania do różnego rodzaju zastosowań.
Dahua dostarcza kompleksowych rozwiązań do monitoringu wizyjnego – zarówno kamery front-endowe, urządzenia back-endowe w komplecie z wszechstronnym oprogramowaniem do obsługi całości. Przemysł monitoringu wizyjnego rozwija się bardzo szybko dążąc nieustannie do lepszej jakości rejestrowanego obrazu oraz inteligentnych i zintegrowanych rozwiązań. Dahua nie tylko podąża za najnowszymi trendami, ale stara się je tworzyć, być liderem branży. Dodatkowo nieustannie ulepsza swoje produkty tak, aby były kompatybilne z innymi produktami wiodących producentów, po to, aby rozwiązania były jeszcze bardziej kompleksowe i zintegrowane, a ich obsługa dla klientów jeszcze bardziej komfortowa.
Na dzień dzisiejszy systemu monitoringu Dahua doskonale sprawdzają się na wielu polach, nawet tych najbardziej wymagających jak bankowość, monitoring miejski, branża energetyczna, telekomunikacyjna, inteligentne budynki i transport.

Producenci
EKOCentrum24.pl - Twoje centrum ekologicznych rozwiązań!