EKOCentrum24.pl na facebook.com

EKOCentrum24.pl

EKOCentrum24.pl to Twoje Centrum Ekologicznych Rozwiązań. EKOCentrum24.pl powstało z myślą o dostarczaniu użytkownikowi niezawodnych i sprawdzonych urządzeń automatyki dla domu i przemysłu, a także systemów kontroli dostępu i technologii inteligentnego budynku ale także rzetelnych informacji dotyczących oferowanych produktów.

W ofercie EKOCentrum24.pl znajdują się produkty znanych i cenionych marek polskich, jak i zagranicznych takich jak Nice, Came, Faac, BFT i wiele innych.

Wśród oferowanych produktów wyróżnić można:

  • automaty bramowe i garażowe
  • systemy kontroli dostępu
  • urządzenia do sterowania systemami domowymi
  • wyłączniki i zegary
  • domofony i wideodomofony
  • elektronika użytkowa i inne

Oprócz wortalu prezentującego bazę katalogów dostawców związanych z automatyką, udostępniona zostanie platforma e-commerce pozwalająca na zakup oferowanych urządzeń w dobrej cenie z wysyłką do Klienta nawet tego samego dnia, co zamówienie! Naszym celem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości w krótkim czasie i relatywnie niskiej cenie. Dodatkowo jako autoryzowany partner handlowy producentów znajdujących się w ofercie i rozbudowanej serwisowej, jesteśmy w stanie zaoferować również profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie montażu zakupionych u nas urządzeń w domu Klienta, co daje gwarancję poprawnego montażu, a w razie jakichkolwiek problemów możliwość skorzystania z uprawnień gwarancyjnych producenta montowanego sprzętu.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty!

Producenci
EKOCentrum24.pl - Twoje centrum ekologicznych rozwiązań!