EKOCentrum24.pl na facebook.com

Automatyka bramowa

Automatyka bramowa / automatyka do bram to wszelkiego rodzaju urządzenia takie jak siłowniki i powiązane z nimi akcesoria sterujące. Siłowniki stosowane mogą być do furtek, drzwi i bram wjazdowych o określonej wadze.

W kategorii automatyka bramowa prezentujemy szeroką gamę urządzeń i rozwiązań technologicznych służących do automatyzacji wszelkiego rodzaju bram i systemów wjazdowych, ale także części zamiennych i serwisowych do tych urządzeń. Wiele z prezentowanych urządzeń automatyki użytkowej charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

W dostępnych katalogach znaleźć można automaty do bram skrzydłowych, automaty do bram przesuwnych, automaty do bram garażowych, ale również wszelkiego rodzaju szlabany i inne systemy wjazdowe oraz systemy parkingowe sterowane zdalnie.
Urządzenia produkowane są przez znanych z niezawodności i mogących pochwalić się długoletnią tradycją producentów automatyki użytkowej, takich jak: Nice, Came, Faac, Beninnca, Ditec, BFT, Hormann i innych.

Stosowanie automatyki do bram profesjonalnych producentów oraz montaż urządzeń przez wykwalifikowane serwisy daje gwarancję poprawności i niezawodności działania automatyki przez wiele lat. Należy również pamiętać o wykonywaniu okresowych przeglądów systemów automatyki, co w wielu przypadkach zapewnia wydłużony okres gwarancyjny.

Najpopularniejsze katalogi w tej kategorii
Producenci
EKOCentrum24.pl - Twoje centrum ekologicznych rozwiązań!